Výsledky

Denisa F., Poprad, (27 ročná)

Žiaľ, môžeme pokojne povedať, že v našej rodine sa malé prsia považovali za dedičné. Príroda neobdarila veľkými ňadrami ani mamičku, ani dve staršie sestry.

Keď som sa na Slovensku medzi prvými dostala k Laxopect-u, veľmi som sa potešila, veď vyskúšala som už toľko podradných produktov a tento mi pomohol.

Andrea N., Zvolen, (29 ročná)

Veľmi veľa som sa trápila kvôli malým prsiam. Priateľky sa ma snažili utešovať, že ani nie sú také malé, že mužom to ani nevadí až v takej miere, ako o tom častokrát hovoria a pod. Ale týmito slovami iba prilievali olej do ohňa!

Mala som strach z nadviazania nového partnerstva, moja zakomplexovanosť bola až dusivá.

Nikdy som nebrala nič na zväčšenie prsníkov, ale teraz akoby mi niekto našepkával, že to mám vyskúšať. Nedá sa ani povedať, aká som šťastná! Po poldruha mesiaci je výsledok skutočne "rukolapný".

Ďakujem veľmi pekne!

Charlotte L., Vancouver (31 ročná)

Od puberty mám pocit, že kvôli malým prsiam nemôžem mať maximálne vyvinuté ženské sebavedomie.

Vyskúšala som už veľa zázračných prostriedkov, ale praktický výsledok som dosiahla výlučne s Laxopect-om.

Janet E., Quebec (42 ročná)

Odjakživa som mala priemerné prsia. Ale nechcela som vynechať ponúkajúcu sa možnosť, lebo som si myslela, že nebude pre mňa znamenať žiadny problém, ak budem musieť nosiť o niečo väčšie podprsenky.

Jednoducho neuveriteľné, ale po kúre s Laxopect-om som bola nútená kúpiť si namiesto starých podprseniek nové.

Marianne L., Ocean Falls (23 ročná)

Pretekársky športujem už roky a žiaľ, moje prsia preto stratili svoju ženskosť.

Vďaka Laxopect-u som nemusela podstúpiť operáciu za niekoľko tisíc dolárov. Okrem toho, že sa mi prsia zväčšili, bola im navrátená aj stará, pôvodná forma.